Έγκριση απασχόλησης συνεργατών στο πλαίσιο της υπ’ αριθ. 17188/2024 Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος (ΑΔΑ: 6ΣΗΠ46ΨΖ2Ν-ΘΒΒ), (Κ.Ε. 15452 – ΑΠ 050163/2024)

Το Ειδικό Επταμελές Όργανο της Επιτροπής Ερευνών του ΕΛΚΕ

α) Την αποδοχή του πρακτικού της Επιτροπής Αξιολόγησης για την επιλογή ενός (1) εξωτερικού συνεργάτη, ειδικότητας: 1 Συνεργάτης ΠΕ (Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης) - Διοικητικής Υποστήριξης, στο πλαίσιο του έργου με Κ.Ε. 15452 και τίτλο: «Innovative Actions for New Optimized Solutions (IANOS)», του οποίου Επιστημονικός Υπεύθυνος έχει οριστεί η κα Ασημακοπούλου Μαργαρίτα -Νίκη, στο πλαίσιο της με αριθ. πρωτ. 17188/2024 πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος σύμφωνα με τους ακόλουθους πίνακες: α) Πίνακα επιλεγέντων (με σειρά κατάταξης), β) Πίνακα κατάταξης επιλαχόντων (αναπληρωματικών) και γ) Πίνακα αποκλειόμενων.

Ειδικότητα: 1 Συνεργάτης ΠΕ (Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης) - Διοικητικής Υποστήριξης

1. 049278/2024 15/4/2024 / 107

Σειρά κατάταξης. Αριθμός Πρωτοκόλλου / Σύνολο Μορίων (…)
-

Σειρά. Αριθμός Πρωτοκόλλου / Αιτιολογία
-

β) Εγκρίνει τους άνω πίνακες επιλεγέντων, επιλαχόντων και αποκλεισθέντων και γ) αποφασίζει τη σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου, με τον/ην επιλεγέντα/είσα υποψήφιο/α στην άνω ειδικότητα, διάρκειας έξι (6) μηνών και αυτή δύναται να ανανεωθεί ή παραταθεί χωρίς περιορισμό, μετά από απόφαση του αρμοδίου οργάνου του ΕΛΚΕ, χωρίς διενέργεια πρόσκλησης, εφόσον υπάρχει η απαιτούμενη πίστωση στο έργο και για χρονικό διάστημα που δεν δύναται να υπερβαίνει συνολικά τους είκοσι τέσσερις (24) μήνες συμπεριλαμβανομένης της αρχικής διάρκειας της σύμβασης.

Σημειώνεται ότι κατά του πίνακα κατάταξης υποψηφίων, οι ενδιαφερόμενοι δύνανται να υποβάλουν ένσταση, μέσω μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο protocol@elke.uoa.gr, μέχρι την ώρα 15.00 της πέμπτης ημερολογιακής ημέρας, από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης της Απόφασης του Ειδικού Επταμελούς Οργάνου περί έγκρισης του πρακτικού αξιολόγησης στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ και στο διαδικτυακό τόπο του ΕΛΚΕ/ΕΚΠΑ (<http://www.elke.uoa.gr>). Σε περίπτωση άπρακτης παρόδου της άνω προθεσμίας οι πίνακες επιλεγέντων, επιλαχόντων και αποκλεισθέντων καθίστανται οριστικοί, χωρίς να απαιτείται άλλη απόφαση του Ειδικού Επταμελούς Οργάνου της Επιτροπής Ερευνών και Διαχείρισης του ΕΛΚΕ.